Machineryline'i partnerprogramm
Hakake meie partneriks ja saage tulu iga ligimeelitatud kliendi pealt
Hakka partneriks
Kuidas see töötab?
Programmi registreerumine
Registreeruge partnerprogrammi, et saada kordumatu partnerlink ja kood.
Meelitage ligi uusi kasutajaid
Kõik kasutajad, kes saabuvad teie lingi kaudu või on registreerunud, kasutades teie kordumatut koodi, jäävad alatiseks teie toodud klientideks.
Partnerlingi reklaam
Jagage partnerlinki või koodi oma veebisaidi sihtgrupile, partneritele ja klientidele. Kasutage mis tahes mugavaid viise kasutajate ligimeelitamiseks: bänner veebisaidil, e-posti list, viited sotsiaalvõrgustikes.
Teenige tulu
Teie teenite tulu kõikidelt teie toodud kliendi tasutud arvetelt ning klient saab täiendavat soodustust kõikidelt teenustelt.
Küsimused-vastused
Mis on Machineryline'i partnerprogramm?
Machineryline'i partnerprogramm – see on kaasaegne viis teie passiivse tulu tekitamiseks. Liituge partnerprogrammiga, meelitage kasutajaid Machineryline'i portaalile ja saage tulu iga ligimeelitatud kliendi maksete pealt.
Mis on partnerlink (viitelink)?
Partnerlink (viitelink) – see on spetsiaalne link, mis sisaldab partneri kordumatut identifikaatorit. Partnerlinke kasutatakse uute kasutajate ligimeelitamiseks ja osalejate tasude arvutamiseks, kes on need kasutajad ligi meelitanud. Selliste linkide abil saame teada, et uus klient on tulnud just nimelt teie kaudu. Kliendil tuleb vaid siseneda parnterlingi kaudu ja registreeruda, et meie märgiksime ta teie lingi kaudu saabunud kliendina. Parnterlingi saate partneri isiklikust kabinetist pärast registreerumist.
Mis on kordumatu partnerkood?
Partnerkood – see on spetsiaalne kood, mis on partneri kordumatu identifikaator. Partnerkoodi abil saame kindlaks määrata, et uus klient on tulnud just nimelt teie kaudu. Kood on mugav seepärast, et seda saab edastada potentsiaalsele kliendile teksti kujul või suuliselt. Klient saab registreerumisel sisestada koodi vastavale väljale või teatada haldurile telefoni teel. Oma partnerkoodi saate partneri isiklikust kabinetist pärast registreerumist.
Kas on mingit kasu (ligimeelitatud) kliendi jaoks?
Iga klient, kes registreerub teie partnerlingi või -koodi abil, saab lisaallahindlust10% kõikidelt ettevõtte teenustelt.
Kus võib avaldada viitelinki?
Viitelinki võib avaldada veebisaitidel, blogides, foorumites, sotsiaalvõrgustikes ja muudel platvormidel, kui see pole keelatud partnerprogrammi tingimustega.
Kui suure protsendi saan igalt kliendilt?
Partnerid saavad 10% komisjonitasu ligimeelitatud klientide tehtud maksetelt. Lisaks saate arutada oma halduriga individuaalseid tingimusi, kui soovite teha tihedamat koostööd.
Kuidas vahendeid välja võtta?
Komisjonitasud klientide maksetelt kantakse kohe teie Machineryline'i kontole. Need saab välja võtta PayPal'i või pangaülekande abil (sel juhul peate esitama arve). Komisjonitasude väljamaksmine toimub taotluse alusel. Minimaalne väljavõetav summa – 20 eurot PayPal'ile või 50 eurot pangaarvele.
Kuidas toimub kliendi sidumine partneriga?
Kliendi sidumine partneriga toimub järgmiselt:
- kliendi saabumisel teie viitelingi kaudu;
- kui klient sisestab partnerkoodi ettevõtte registeerimisel Machineryline'i portaalis;
- kui klient ütleb teie partnerkoodi Machineryline'i haldurile teenuste lisamise ajal (vestluse või kirjavahetuse käigus);
Kasutajaid, kes on juba Machineryline'i kliendid, ei saa partneriga siduda.
Partnerkodi abil või viitelingi kaudu liitumisel saab klient lisaallahindlust 10% kõikidelt ettevõtte teenustelt.
Kust saab vaadata statistikat ligimeelitatud klientide kohta?
Partneri isiklikus kabinetis on jaotis "Statistika", kust saate vaadata kõiki kordumatuid saabumisi teie lingi kaudu, ligimeelitatud klientide arvu ja makseid iga kliendi kohta.
Kas partneriks saamiseks peab tingimata olema oma veebisait?
Partnerprogrammis saab osaleda iga soovija, selleks pole tingimata tarvis oma veebisaiti.
Veel küsimusi? Kirjutage meile
Kas soovite teenida koos meiega?
Hakka partneriks