Uus liivapesur Sand Washing Machine GX1500









Kui olete otsustanud osta madala hinnaga tehnikat, veenduge, et suhtlete tegeliku müüjaga. Uurige välja võimalikult palju infot tehnika omaniku kohta. Üks petmisviisidest on esineda tegelikult olemasoleva ettevõtte nime all. Kahtluste tekkimise korral teatage sellest meile tagasisidevormi kaudu, et saaksime asja täiendavalt kontrollida.
Enne ostu sooritamist uurige hoolikalt erinevaid müügipakkumisi, et selgitada välja teie poolt valitud tehnika mudeli keskmine hind. Kui teie valitud müügipakkumise hind on oluliselt madalam sarnaste pakkumiste hindadest, olge ettevaatlik. Suur hinnaerinevus võib viidata varjatud defektidele või müüja petmiskatsele.
Ärge ostke kaupa, mille hind erineb tunduvalt analoogse tehnika keskmisest hinnast.
Ärge nõustuge kahtlaste tagatis- ja ettemaksudega. Kahtluste korral ärge kartke täpsustada üksikasju, küsige müüdava tehnika lisafotosid ja dokumente, kontrollige dokumentide ehtsust, esitage lisaküsimusi.
See on kõige levinum petmise viis. Ebaausad müüjad võivad küsida teatud ettemaksusummat, et „broneerida“ teile tehnika ostmise õigus. Sel moel võivad petised koguda suure rahasumma ja seejärel kaduda, nii et nendega pole enam võimalik ühendust võtta.
- Ettemaksu kandmine kaardile
- Ärge makske ettemaksu, vormistamata dokumente, mis tõendavad raha üleandmise akti, kui teil tekib müüjaga suhtlemisel kahtlusi.
- Raha kandmine „vahendaja“ kontole
- Selline palve peab tegema ettevaatlikuks; tõenäoliselt suhtlete kelmiga.
- Raha kandmine sarnase nimega ettevõtte kontole
- Olge tähelepanelikud, kelmid võivad esineda tuntud ettevõtete nimel, tehes ettevõtte nimes väikeseid muudatusi. Ärge kandke raha üle, kui ettevõtte nimi tekitab kahtlusi.
- Oma pangarekvisiitide märkimine reaalse ettevõtte nimel esitatud arvele
- Enne ülekande tegemist kontrollige, kas arvele märgitud pangarekvisiidid on õiged ja kuuluvad vastavale ettevõttele.
Müüja kontaktid




















Mudel: GX1500
Töötlemisvõimsus: 3-15 t/h
Tagasivoolava liiva maht: 1-5 t/h
Pöörlemiskiirus: 3 p/min
Mootori võimsus: 3 kW
Kaal: 1000 kg
.........................................................................................
Mudel: GX2000
Töötlemisvõimsus: 8-40 t/h
Tagasivoolava liiva maht: 3-8 t/h
Pöörlemiskiirus: 2,5 p/min
Mootori võimsus: 4 kW
Kaal: 1900 kg
.........................................................................................
Mudel: GX2600
Töötlemisvõimsus: 20-100 t/h
Tagasivoolava liiva maht: 5-15 t/h
Pöörlemiskiirus: 1,2 p/min
Mootori võimsus: 5,5 kW
Kaal: 3500 kg
.........................................................................................
Mudel: GX2800
Töötlemisvõimsus: 50–130 t/h
Tagasivoolava liiva maht: 8–70 t/h
Pöörlemiskiirus: 1,2 p/min
Mootori võimsus: 7,5 kW
Kaal: 5100 kg
.........................................................................................
Mudel: GX3200
Töötlemisvõimsus: 240–300 t/h
Tagasivoolava liiva maht: 80–130 t/h
Pöörlemiskiirus: 1 p/min
Mootori võimsus: 11 kW
Kaal: 8800 kg
.........................................................................................
Mudel: GX3600
Töötlemisvõimsus: 280–500 t/h
Tagasivoolava liiva maht: 100–200 t/h
Pöörlemiskiirus: 1 p/min
Mootori võimsus: 15 kW
Kaal: 14200 kg
.........................................................................................
Mudel: GX4500
Töötlemisvõimsus: 400–800 t/h
Tagasivoolu liiva maht: 180–320 t/h
Pöörlemiskiirus: 0,9 p/min
Mootori võimsus: 22 kW
Kaal: 16 000 kg
..........................................................................................
Liivapesumasina töötamise ajal paneb mootor tiiviku aeglaselt pöörlema kiilrihma, reduktori ja hammasrataste abil. Liiv ja kruus sisenevad pesupaaki läbi etteandekanali, kus nad tiiviku mõjul üksteise vastu trummeldavad ja hõõruvad, eemaldades pinnalt lisandeid ja lagundades liivaosakesi katvat niiskuskihti, et hõlbustada dehüdratsiooni. Samal ajal lisatakse vett, mis tekitab tugeva veevoolu, mis viib lisandid ja kergemad võõrkehad minema, tühjendades need ülevooluava kaudu, viies pesuprotsessi lõpule. Puhas liiv ja kruus viiakse rataskopadega minema ja valatakse lõpuks pöörlevatest rataskopadest väljalaskekanalisse, viies lõpule liiva ja kruusa pesuprotsessi.