Uus betooniveok MAN TGS 41.480 - 8x4 - BDF - 10 m3 Mixer + HARDOX tipper 19 m3











Kui olete otsustanud osta madala hinnaga tehnikat, veenduge, et suhtlete tegeliku müüjaga. Uurige välja võimalikult palju infot tehnika omaniku kohta. Üks petmisviisidest on esineda tegelikult olemasoleva ettevõtte nime all. Kahtluste tekkimise korral teatage sellest meile tagasisidevormi kaudu, et saaksime asja täiendavalt kontrollida.
Enne ostu sooritamist uurige hoolikalt erinevaid müügipakkumisi, et selgitada välja teie poolt valitud tehnika mudeli keskmine hind. Kui teie valitud müügipakkumise hind on oluliselt madalam sarnaste pakkumiste hindadest, olge ettevaatlik. Suur hinnaerinevus võib viidata varjatud defektidele või müüja petmiskatsele.
Ärge ostke kaupa, mille hind erineb tunduvalt analoogse tehnika keskmisest hinnast.
Ärge nõustuge kahtlaste tagatis- ja ettemaksudega. Kahtluste korral ärge kartke täpsustada üksikasju, küsige müüdava tehnika lisafotosid ja dokumente, kontrollige dokumentide ehtsust, esitage lisaküsimusi.
See on kõige levinum petmise viis. Ebaausad müüjad võivad küsida teatud ettemaksusummat, et „broneerida“ teile tehnika ostmise õigus. Sel moel võivad petised koguda suure rahasumma ja seejärel kaduda, nii et nendega pole enam võimalik ühendust võtta.
- Ettemaksu kandmine kaardile
- Ärge makske ettemaksu, vormistamata dokumente, mis tõendavad raha üleandmise akti, kui teil tekib müüjaga suhtlemisel kahtlusi.
- Raha kandmine „vahendaja“ kontole
- Selline palve peab tegema ettevaatlikuks; tõenäoliselt suhtlete kelmiga.
- Raha kandmine sarnase nimega ettevõtte kontole
- Olge tähelepanelikud, kelmid võivad esineda tuntud ettevõtete nimel, tehes ettevõtte nimes väikeseid muudatusi. Ärge kandke raha üle, kui ettevõtte nimi tekitab kahtlusi.
- Oma pangarekvisiitide märkimine reaalse ettevõtte nimel esitatud arvele
- Enne ülekande tegemist kontrollige, kas arvele märgitud pangarekvisiidid on õiged ja kuuluvad vastavale ettevõttele.

















Transmission type: automatic
Permissible total weight: 34 tons
Equipment
Multifunctional steering wheel
400 l fuel tank
Concrete mixer
HSM7 planetary gear unit
Bosch-Rexroth hydraulic motor and hydraulic pump
Straight or profiled stringers (6mm S355)
Mixer with a capacity of 10 m3 made of S355 steel
Pressurized water tank with a capacity of 500l. aluminum
Water connection on both sides
Funnel with friction plate
Slide with friction plate
Galvanized drainage channel
Adjustment button for the gutter
Two PVC extension channels with handles for mounting on the fenders
Rubber on the stringers
Ladder
Lamp on the ladder
24 V electrical installation
Control of the concrete mixer
the direction of rotation of the mixer (mechanical system)
engine speed (electrics)
Contour gluing according to ECE104 guideline
Tipper
L - total length approx. 6,200 mm
B - total width approx. 2,500 mm
H - side height 1,450 mm
V - volume approx. 19 m3
bottom 7 mm
wear-resistant steel HARDOX 450
5 mm side length of the wear-resistant HARDOX 450 steel
sloping front with a small roof
massive side walls
U-shaped
semicircular structure
removable aluminum sheets
back with inclined upper hinges that open automatically when the box is lifted
fold-out ladder on the front wall