Elektritõstuk Linde E 18 L EVO 386-02










Kui olete otsustanud osta madala hinnaga tehnikat, veenduge, et suhtlete tegeliku müüjaga. Uurige välja võimalikult palju infot tehnika omaniku kohta. Üks petmisviisidest on esineda tegelikult olemasoleva ettevõtte nime all. Kahtluste tekkimise korral teatage sellest meile tagasisidevormi kaudu, et saaksime asja täiendavalt kontrollida.
Enne ostu sooritamist uurige hoolikalt erinevaid müügipakkumisi, et selgitada välja teie poolt valitud tehnika mudeli keskmine hind. Kui teie valitud müügipakkumise hind on oluliselt madalam sarnaste pakkumiste hindadest, olge ettevaatlik. Suur hinnaerinevus võib viidata varjatud defektidele või müüja petmiskatsele.
Ärge ostke kaupa, mille hind erineb tunduvalt analoogse tehnika keskmisest hinnast.
Ärge nõustuge kahtlaste tagatis- ja ettemaksudega. Kahtluste korral ärge kartke täpsustada üksikasju, küsige müüdava tehnika lisafotosid ja dokumente, kontrollige dokumentide ehtsust, esitage lisaküsimusi.
See on kõige levinum petmise viis. Ebaausad müüjad võivad küsida teatud ettemaksusummat, et „broneerida“ teile tehnika ostmise õigus. Sel moel võivad petised koguda suure rahasumma ja seejärel kaduda, nii et nendega pole enam võimalik ühendust võtta.
- Ettemaksu kandmine kaardile
- Ärge makske ettemaksu, vormistamata dokumente, mis tõendavad raha üleandmise akti, kui teil tekib müüjaga suhtlemisel kahtlusi.
- Raha kandmine „vahendaja“ kontole
- Selline palve peab tegema ettevaatlikuks; tõenäoliselt suhtlete kelmiga.
- Raha kandmine sarnase nimega ettevõtte kontole
- Olge tähelepanelikud, kelmid võivad esineda tuntud ettevõtete nimel, tehes ettevõtte nimes väikeseid muudatusi. Ärge kandke raha üle, kui ettevõtte nimi tekitab kahtlusi.
- Oma pangarekvisiitide märkimine reaalse ettevõtte nimel esitatud arvele
- Enne ülekande tegemist kontrollige, kas arvele märgitud pangarekvisiidid on õiged ja kuuluvad vastavale ettevõttele.
Müüja kontaktid




















Nb Weel: 3 wheels
Height M: 2.12 m
Battery Voltage: 48 v
Battery Year: 2025
Battery Model: 48V 6 PzS 750Ah 2025
Batterie: Gruma / 48 Volt 6 PzS 750 Ah (Baujahr 02/2025)
Aquamatic auf Batterie
Fahrzeugstecker MRC 160A
hydraulischer Batterieausschub
ohne Ladegerät
Spannungswandler
Fahrzeug: Doppelzusatzhydraulik
Mast: Doppelzusatzhydraulik
Gabelträger
Zinkenverstellgerät mit Seitenschub KAUP 2T466B Breite:1040 mm
Vollkabine
Bereifung Vorderachse: SE hell
200/50-10
Bereifung Hinterachse: SE hell
140/55-9
2 x LED Arbeitsscheinwerfer vorne
1 x LED Rückfahrscheinwerfer hinten
Beleuchtungsanlage mit Stand- und Fahrlicht
Bremslichter und Blinker (LED)
Spot vorne: BlueSpot
Spot hinten: BlueSpot
Innenspiegel
Zugangskontrolle: Connect access PIN
Gabelzinkenverschleißanschlag
Einpedal
Zentralhebel- und Kreuzhebel-Bedienung
Öffnungsbereich Zinkenverstellgerät: 250 - 950 mm
LLC-Bedienung gedreht
Freisicht Türen
Spannungswandler und Halter für Datenfunk 48/24
Griff auf Batteriehaube
Feuerverriegelung Türe links
Fahrfreigabe Türschalter und Sicherheitsgurt 2km/h
Batterie Hersteller: Gruma
Batterie Kapazitaet: 750Ah
Battery
Cabin